Domů » Články » Xbox Series X by měl brzy odhalit své chystané hry

Xbox Series X by měl brzy odhalit své chystané hry(2 minuty čtení)

O nových konzolích víme už nějakou tu dobu a měli bychom se jich dočkat již tyto Vánoce. Kromě specifikací ale doteď nevíme vcelku nic, avšak Insider Daniel Ahmad nyní prozradil, že bychom se nových podrobností mohli dočkat již brzy.

A to konkrétně v květnu, což vlastně potvrdila i redakce VGC. Phil Spencer nyní odpovídal na četné dotazy fanoušků prostřednictvím Twitteru. Jeden z dotazů se samozřejmě týkal i nových her, které ke konzolím neodmyslitelně patří. Spencer v odpovědi pochválil svůj tým a zdůraznil, že odvádí skvělou práci. Poté se přesunul k samotné odpovědi. Spencer řekl, že nyní čeká nový Xbox další krok, na který už hráči nebudou muset dlouho čekat a aby bylo úplně jasno, pro jistotu do závorky uvedl, že se jedná právě o hry.

Na Xbox Series X nebylo prozatím oznámeno moc herních titulů. Víme o Halo Infinite, Senua’s Saga: Hellblade II a také nový Flight Simulator by se na novém Xboxu mohl objevit už ze startu prodeje. Jak se ale zdá, novinek bude mnohem víc, protože Xbox Game Studios mají jistě pár es v rukávu. Uvidíme tedy, zda se spekulace potvrdí a v květnu se dočkáme nových her. Dle VGC by v květnu mělo dojít i k odhalení konzole PlayStation 5, která je stále velkou neznámou a poté jsou na řadě další novinky.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X