Nabídka práce: Herní obchod Xzone hledá brigádníky

Tentokrát tu máme něco pro lidi z Ostravy a okolí

Jak jsme před několika dny řekli u inzerátu studia Warhorse, práce v herním průmyslu je mnohdy snem každého náruživého hráče. V případě betatestování Kingdom Come ale ne všichni splňovali podmínky k nabízené pozici – mnozí z vás nám psali, že nejsou z Prahy či jednoduše hledají jen brigádu. Pro ty tu má Xzone další nabídku.

Hledá totiž do svého ostravského týmu brigádníky-prodavače – ideálně vysokoškoláky ze třetích ročníků, kteří mají zájem si přivydělat v prostředí, kde budou obklopení stovkami her a kde si sáhnou i na zajímavé zaměstnanecké benefity. To zní docela slušně, ne?

„Práce v kamenné prodejně na cca 1/4 úvazek. Prodavač musí umět nejen podat zákazníkovi výrobek o který si řekne, ale mnohem důležitější je podat k výrobku zákazníkovi i relevantní informace. Proto je znalost prodávaného sortimentu nutná. Prodavač nejen prodává, radí zákazníkům a řeší reklamace, ale taky dbá o pořádek na pracovišti, pořádek ve skladovém hospodářství, přijímá balíky se zbožím, provádí kontrolu naskladňovaného zboží a tak různě. Prostě od každého něco, aby práce nebyla příliš stereotypní,“ píše Xzone ve svém inzerátu.

Slušným plusem samo o sobě bude, když kromě životopisu pošlete i pár informací o sobě. „Třeba pokud jste na práci v prodejně zvyklí, co se vám na tom líbí nejvíc, co vás na tom třeba štve… Taky by nás zajímalo, jaký typ her rádi hrajete, kolik herního času propaříte za týden a jakou cestou jste se o naší nabídce práce dozvěděli,“ dodávají.

Více informací najdete přímo na stránce inzerátu. Doporučujeme vám neotálet, pakliže máte vážný zájem.

Čtěte také: Nabídka práce – Warhorse hledá testery Kingdom Come: Deliverance

Zdroj:

Práce.cz

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz