NABÍDKA PRÁCE: Herní společnost Xzone hledá nového brigádníka!

A zase jen Praha :(

Rozumíte videohrám a hledáte dlouhodobou brigádu? Opět tu máme novou nabídku od herního společnosti Xzone, která by vás mohla zajímat. Tentokrát se uvolnila pozice prodavače na 1/4 úvazek ve dvou pražských prodejnách na Vinohradech. Co všechno se po vás požaduje, jaká bude náplň práce a co za svou píli dostanete? 

Od prodavače se nečeká jen stereotypní prodej her, ale i další úkony. Musí například řešit reklamace, radit zákazníkům, dbát o pořádek na prodejně a skladu, přijímat balíky se zbožím nebo provádět kontrolu naskladňovaného zboží. V obchodě je krom zodpovědnosti také důležitá schopnost umět komunikovat.

Jelikož jde především o záskok za hlavní zaměstnance v době nemocí a dovolených, měsíční pracovní doba se bude pohybovat kolem 40 až 50 hodin s platem 100 Kč na hodinu. Jde navíc o dlouhodobou spolupráci, délka pracovního poměru je tedy stanovena téměř na rok, přesněji od 6. 4. 2018 do 30. 4. 2019. Podle inzerátu zaměstnanec pravděpodobně nebude zaskakovat jen na jedné prodejně, ale na dvou – obchod Xzone na Korunní 1279/64 a obchod GameExpres na Anglické 521/4 (obě jsou na Vinohradech).

Nejvhodnějšími kandidáty na tuto pozici jsou vysokoškoláci. „Budeme rádi, když se budou hlásit studenti od třetího ročníku nahoru, protože prváci a druháci nejenže často studovat přestanou, ale i ti zůstavší mívají často striktně daný rozvrh. Vyšší ročníky už si své studium většinou umí přizpůsobit potřebám svým i zaměstnavatele.“ dodávají.

Slušným plusem samo o sobě bude, když kromě životopisu pošlete i pár informací o sobě. „Třeba pokud jste na práci v prodejně zvyklí, co se vám na tom líbí nejvíc, co vás na tom třeba štve… Taky by nás zajímalo, jaký typ her rádi hrajete, kolik herního času propaříte za týden a jakou cestou jste se o naší nabídce práce dozvěděli.“

Další podrobnosti najdete na tomto inzerátu. Pořádně si ho pročtete, ať omylem na nic nezapomenete. Hodně štěstí!

Tom Mlejnek
Jím šmakulády, píšu o hrách a mám hustou kočku.