Zúčastněte se slovenské cosplayerské soutěže Y-Con! Dostanete i vstup zdarma

Y-Con se dočká i zahraničních porotců

Libujete si v cosplayování? Rádi bychom vás pozvali k našim slovenským bratrům do Bratislavy na herní akci Y-Games, kde se již zanedlouho uskuteční cosplayerská soutěž Y-Con o spoustu zajímavých cen v celkové hodnotě 1000 eur. Nebude zde chybět ani zahraniční porota skládající se z mimořádného počtu pěti lidí, třešničkou na dortu je vstup zdarma pro celotělové cosplaye.

Na akci Y-Games 2.0 a cosplay soutěži tedy budete mít možnost se sejít s cosplayery Okkidem (Maďarsko), Shappim (Polsko), Ori (Srbsko), LUX (Rakousko) a Calssarou (Německo). Ti budou zároveň figurovat jako porotci Y-conu. Jedinečnost této soutěže podtrhuje i fakt, že registrace je zcela zdarma a zajistí vám vstup na všechny tři dny.

Hlavní část soutěže Y-Con bude probíhat v sobotu 2. června 2018, přičemž registrace se uzavírají 30. května 2018. Pro registraci použijte e-mail cosplay[zavináč]ygames.sk, pravidla soutěže můžete nalézt na stránkách akce.

Pokud vás přímo soutěž neláká, ale i tak chcete přijít v cosplay, tak pro vás máme dobrou zprávu – každý v celotělovém cosplayi dostane vstup na akci zcela zdarma. Krom toho se můžete těšit na cosplayerské stánky, soutěže, workshopy, diskuze a DYI dílny.

Pozvánka vznikla ve spolupráci s esogames.cz.

Zdroj:

Vlastní

Martin Hubrt
Šéf projektu esogames.cz, webdesigner, fotograf a vesměs hodně činorodý člověk.