Yakuza Kiwami 2: Chystá se remake na PC?(1 minuta čtení)

Americká společnost Entertainment Software Rating Board dnes ohodnotila počítačový remake PS2 klasiky – Yakuza Kiwami 2. Znamená to brzký příchod očekávaného titulu?

Hra vyšla na Playstation 4 v prosinci roku 2017 v Japonsku, okolo srpna 2018 pak na západě. Společnost SEGA byla nadmíru spokojena s ohlasem PC hráčů, co se týče jejich portů Yakuzy – jak Yakuza 0, prequel série, tak i Yakuza Kiwami mají na Steamu hodnocení velmi kladné. Tudíž by bylo jen logické, aby SEGA portnula na pc i další díly série.

Pokud se plánujete ponořit do série Yakuzy, rozhodně doporučuji začít s již zmíněným prequelem Yakuza 0. Je to, stejně jako každý další díl série, akční beat’em upka s bohatým příběhem, vedlejšími misemi a hromadou věcí, kterými můžete zabít čas. Už vás nebaví chodit ulicemi a třískat gangstery židlemi, skřípat je do dveří od auta a lámat jim ruce? Proč si neodpočinete třeba u autíček na ovládání, bowlingu, karaoke nebo můžete jít na rande s náhodnou ženskou, kterou poznáte přes telefon. V Yakuze máte tak moc možností, že se nějaká Mafie 3 může jít vycpat.

ESRB hodnocení hry Yakuza Kiwami 2 si můžete přečíst zde.

Svikr
Spadl jsem do videoher už ve školce, od té doby mě nepustily ze sklepa. Miluju hack and slashe, beat 'em up, FPSka, 90’s anime a občas si něco zahraju i na telefonu. K tomu všemu jsem strašně ukecaný sarkastický člověk se suchým humorem.