Domů » Články » Herní novinky » Yakuza Kiwami 2: Drak Dojimy se vrací na PC platformu v květnu!

Yakuza Kiwami 2: Drak Dojimy se vrací na PC platformu v květnu!

Hlavní protagonista série Yakuza se opět ukáže ve městě Sotenbori, kde se odehrávala Yakuza 0 a Kiwami 1. Yakuza Kiwami 2 je remake druhého dílu série z roku 2006 předělaný na Dragon Enginu, který byl dělaný pro hru Yakuza 6.

O tom, že se očekává remake na PC jsme psali před dvěma týdny, kdy byla hra ohodnocena americkou firmou ESRB. A právě Sega před pár dny oznámila, že se Kiryu vrátí už 9. května, přičemž Kiwami 1 byla portnutá již v únoru tohoto roku.

Kiwami 2, což v překladu znamená „extrémní“, je již dostupná k předobjednání na Steamu za pouhých 29,99 dolarů! Ke hře bude přidané Clan Creator Bundle DLC zdarma, včetně Kiwami kulometu a Kiwami démonického meče. Remake na PC slibuje 4K rozlišení, odemknutý framerate a žádnou ochranu Denuvo.

Těšit se také můžeme na návrat oblíbeného anti-hrdiny Goro Majimy, který nás nebude jen pronásledovat, jak tomu bylo v Kiwami 1, ale budeme za něj moci opět hrát. S ním se vrátí i všemi oblíbená minihra vedení kabaretního salónu. Yakuza Kiwami 2 získala na Metacritic hodnocení 85/100 a Game Informer jí dal 9/10, takže je rozhodně o co stát.

X