Domů » Články » Yakuza: Like a Dragon – Ze psa drakem v dynamickém RPGYakuza: Like a Dragon

Yakuza: Like a Dragon – Ze psa drakem v dynamickém RPGYakuza: Like a Dragon

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Sega představuje novou hru z prostředí japonského podsvětí z legendární videoherní franšízy, která bude v prodeji v limitované edici s bonusovým obsahem. Hra Yakuza: Like a Dragon – Day Ichi Edition bude dostupná již tento podzim na PlayStation®4, Xbox One a Xbox Series X.

Yakuza: Like a Dragon – Day Ichi Edition, která navíc nabídne exkluzivní Steelbook a legendární set kostýmů,  bude dostupná po omezený čas a v omezeném počtu kusů u vybraných prodejců. Hra je již nyní k dispozici k předobjednání u našich partnerů.

Ichiban Kasuga, nevýznamný člen nevýznamné tokijské rodiny Yakuza je odsouzen na 18 let do vězení za zločin, který nespáchal. Aniž by ztrácel naději, odsedí si svůj čas ve vězení a vrací se do společnosti, aby zjistil, že na něj venku nikdo nečeká – jeho klan byl totiž zničen mužem, kterého si nejvíce vážil. Zmatený a osamocen se vydává na cestu s cílem odhalit pravdu ohledně zrazení jeho rodiny a je odhodlán získat svůj život zpět, a přitom se nečekaně stát hrdinou pro mnoho vyvrhelů města.

Zažij dynamické RPG souboje, přepínej mezi 19 unikátními povoláními jako je bodyguard nebo třeba muzikant a využívej okolní prostředí jako zbraň. Popadni netopýry, deštníky, kola, městské značky a všechno ostatní, na co narazíš a rozdrť pár lebek!

Když zrovna nemáš plné ruce práce s drcením hlav, dej si oddech v jedné z lokálních heren s klasickými SEGA hrami, soupeř s místními v motokárových závodech okolo města Yokohama, dokonči 50 unikátních menších příběhů nebo se prostě jen nech pohltit scenérií moderního japonského města. Za rohem vždy čeká něco nového…

Yakuza: Like a Dragon – Day Ichi Edition bude v prodeji již tento podzim na PlayStation®4, Xbox One a Xbox Series X.

Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X