Domů » Články » Herní novinky » Mobilní hry a e-sport? Zúčastněte se Yenkee ligy a vybojujte si výhru!

Mobilní hry a e-sport? Zúčastněte se Yenkee ligy a vybojujte si výhru!

Procvičte se v Clash Royale

Hrajete rádi na mobilu? Hrajete rádi na turnajích? Nebo takhle – rádi vyhráváte? Štve vás, že v turnajích jsou desítky jiných hráčů lepších než vy a vyhraje vždy někdo jiný? Pojďte se s námi zúčastnit Yenkee ligy, ve které je opravdu snadné odejít s nějakou cenou!

Na českém, ale i světovém trhu jsou desítky či stovky soutěží a turnajů. Účastní se jich tisíce hráčů, ale jelikož nedochází k omezení účasti lepších pařanů, vídáme na předních pozicích víceméně stále stejné tváře. Naprosté většině hráčů tak zbude po turnaji jen dobrý pocit z účasti, což se, řekněme si to na rovinu, po chvíli omrzí a s chutí se účastnit mizí i účast v turnajích.

Když jsme pro společnost Yenkee plánovali jejich první ligu, chtěli jsme vytvořit něco, co u nás ještě nebylo. Něco, co nebude jako všechny ostatní turnaje. Chtěli jsme motivovat a odměnit ty desítky i stovky hráčů, kteří se účastní turnajů, skončí často v prvních kolech, nikdy nic nevyhrají, ale díky právě kterým se mohou takové turnaje konat. Protože oni tvoří ta čísla, které sponzoři chtějí vidět.

Přišli jsme tedy s konceptem ligy, která dokáže odměnit každého. Na své si mohou přijít jak lepší hráči, kteří chodí vyhrávat turnaje, tak i hráči slabší, kteří konečně nebudou v turnaji pouze do počtu – i ti se mohou konečně dočkat své zasloužené výhry v turnaji.


Jak tedy Yenkee liga funguje?


Krok 1 – přihlaš se do turnaje

Každý čtvrtek od 19:00 se na portále ESL koná pravidelný turnaj ve hře Clash Royale. Registrace jsou otevřené vždy týden před turnajem, hodinu před startem pak probíhá check-in. Máš hotovo? První krok k výhře máš úspěšně za sebou.

Krok 2 – hraj v turnaji

Registrací to teprve vše začalo. Teď máš před sebou hlavní část – v 19 hodin je turnaj nalosován, spolu s desítkami dalšími hráči budeš bojovat o postup do každého dalšího kola. Každý vyhraný zápas se počítá – ať už v prvním kole či v tom posledním. Ukaž, jak dobrý jsi, kolik soupeřů dokážeš porazit.

Krok 3 – sbírej body

Každý vyhraný zápas v turnaji pro tebe znamená zisk kreditů. V prvním kole jich získáš 5, v tom posledním za výhru i 200. Čím dále se probojuješ, tím bude tvá odměna větší.
Kredity získáváš v každém turnaji, sčítají se ti. Čím více turnajů se zúčastníš, tím více kreditů nasbíráš.

Krok 4 – vyber si svou výhru

Nasbírané body si můžeš kdykoliv v průběhu soutěže vyměnit za libovolný produkt, který se líbí právě tobě, od Yenkee na jejich domovském portále. Můžeš tak učinit hned po prvním turnaji s 30 kredity, nebo si naspořit za celou sezonu třeba 1.500 kreditů a vybrat si pak něco zajímavějšího. Záleží jen na tobě, kdy a co si vybereš.

Shrnutí Yenkee ligy

  • 12 turnajů ve hře Clash Royale
  • Turnaj každý čtvrtek od 19:00
  • Každý vyhraný zápas znamená zisk kreditů
  • Nasbírané kredity je možné kdykoliv v průběhu sezóny vyměnit v poměru 1:1 za vybraný produkt na www.yenkee.cz
Source :
Tisková zpráva

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X