Domů » Články » Youtube Super Stickers jsou nyní k dispozici po celém světě

Youtube Super Stickers jsou nyní k dispozici po celém světě

Super Stickers, které v červenci vstoupily do testovací fáze, jsou nyní k dispozici v šedesáti zemích světa. Umožní divákům vyjádřit náklonnost ke streamerovi podobným způsobem, jako Bity na Twitchi.

Funguje to jednoduše – během živých přenosů mohou diváci podpořit youtubera zakoupením samolepky, která se pak objeví v chatu. Vysílající pak dostane určitý podíl z její ceny. Nyní je dostupných osm balíčků samolepek, z toho pět animovaných. Doprovází je krátký popis, aby diváci přibližně věděli jejich smysl a při jaké příležitosti je použít. Neměl by tak nastat stejný problém jako na Twitchi, který má sice nepřeberné množství emotikonů, ale mnozí diváci tápou při hledání jejich významu. 

Balíčky budou nabízeny v několika jazycích včetně angličtiny, francouzštiny, japonštiny, korejštiny a portugalštiny. Super Stickers ale nebudou mít automaticky všechny youtube kanály. Aby na ně měly nárok, musí splnit stejná kritéria jako pro získání Superchatu. Kanál musí být zpeněžený, mít více jak tisíc odběratelů, youtuber musí být starší osmnácti let a musí se nacházet v jedné z podporovaných zemí. Superchat se Youtube osvědčil, uvidíme, zda se Super Stickers povede stejně.

Source :

Engadget

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X