Youtuber přišel na způsob, jak hrát za celý tým v Rainbow Six Siege

Trápí vás jazyková bariéra nebo afk spoluhráči v matchmakingu? Známý youtuber Basically Homeless zkusil, jaké to je hrát samotný za celý tým a posunul tím tak rčení “jeden za všechny, všichni za jednoho” na zcela novou úroveň.

Představte si, že vás nemoc donutila zůstat doma. Vy se však už cítíte lépe a rozhodnete se odreagovat u nějaké hry. Co takhle zahrát si Rainbow Six Siege? Hm, ale všichni spoluhráči jsou ještě ve škole nebo v práci, dáte tedy public matchmaking. Po pár hrách narazíte na trolly, AFKaře, smurfy nebo rovnou premade team čtyř lidí, který odmítá sdílet informace jinak, než ve svém rodném jazyce.

S neotřelým řešením této situace přišel youtuber Basically Homeless, který propojil sestavu pěti počítačů, aby mohl ovládat všech pět členů týmu v Rainbow Six Siege najednou. Základní taktika byla schovat čtyři postavy, které sloužily jako náhradní životy – podobně jako ovládání BOTa v CS:GO. Testování provedl v casual i ranked režimu. Jak tento multitasking zvládl a jak hraní probíhalo?

Zdroj:

PCGamer

Havi
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.