Domů » Články » Yume Ookami pořádá vánoční charitativní stream na pomoc koťatům

Yume Ookami pořádá vánoční charitativní stream na pomoc koťatům

Blíží se Vánoce a kromě dárků pro své blízké bychom neměli zapomínat i na ty potřebné. Teď nemluvím jen o lidech, ale i o zvířatech. V tomto případě o koťátkách, které potřebují vaši pomoc.

Streamerka Yume Ookami se rozhodla uspořádat 21. prosince charitativní stream pro organizaci Bez maminky, která se stará o opuštěná koťátka, která by bez pomoci určitě zahynula. Samozřejmě jsem se jí musel zeptat, proč si vybrala zrovna tuto organizaci.

„S organizací Bez maminky jsem začala spolupracovat před několika lety. Starat se o koťátka totiž není žádná legrace, potřebují prakticky dohled 24/7 a s tím samozřejmě souvisí veterinární péče a další vybavení, které stojí peníze. Proto jsem se rozhodla jim skrze stream pomoci a vybrat tak nějaké peníze na vše potřebné.

Druhou důležitou otázkou je to, na co se diváci mohou na streamu vlastně těšit?

„Na streamu se tentokrát nebude nic hrát, máme v plánu barvit figurky z deskových her jako je Warhammer nebo Call of Cthulhu. Popovídáme si, dáme si svařák a naladíme se na blížící se Štědrý den. Pokud přispějete, dostanete se navíc do slosování o malé hodnotné ceny. Nezáleží na výši příspěvku, takže vyhrát může opravdu každý.

Vybrané peníze budou kromě vybavení a péče o koťátka použity na e-book. Ten bude mít za úkol šířit osvětu o tom, jak pomoci nalezenému koťátku a jak se o něj případně postarat. Ne vždy je totiž jediným řešením odevzdání koťátka do záchranné stanice.

Stream proběhne 21. prosince od 16:00 do 2:00 ráno na kanále ookamiart.
Cílová částka je 10.000,- Kč, což jistě zachrání nejeden kočičí život.

Pokud nemáte čas na samotný stream, můžete koťátkům bez maminky přispět kdykoliv přes tento odkaz.

Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X