Zachrání Tides of Vengeance World of Warcraft?(1 minuta čtení)

Battle for Azeroth bude pro World of Warcraft buďto další Mists of Pandaria, nebo totální průšvih. No a rozhodne se o tom už hodně brzo…

Už 12. listopadu se evropští World of Warcraft hráči konečně dočkají patche 8.1 s podtitulem Tides of Vengeance. Ten slibuje vyřešit většinu hlavních problémů, které od nástupu datadisku Battle for Azeroth sužují herní komunitu, a kvůli kterým si tenhle datadisk vysloužil nelichotivou přezdívku Legion 0.5. Vrátit by se tak měla většina populárních prvků, které byly představeny právě v předchozím datadisku, jako je paragon úroveň reputace nebo invaze do jednotlivých lokací. Vyřešit by se navíc měly alespoň částečně některé palčivé problémy v čele s azurite gearem a jeho ne úplně oslnivými schopnostmi.

Nového raidu se sice jako už tradičně dočkáme o něco později (start je plánovaný někdy na začátek příštího roku pozn. redakce), ale čekání by nám měl výrazně ukrátit například nový Warfront s názvem Battle for Darkshore nebo již zmíněné invaze. Ty ovšem oproti předchozímu datadisku budou probíhat formou útoků opoziční frakce na území nepřítele, kde jedna strana bude vždy plnit útočné a druhá zase obranné World Questy. Pořádně se tedy připravte, protože už za měsíc Aliance ukáže, že i ona má zuby!

Source :

Wowhead

Jan Kotrba
Místní soudce, porota i kat zapůjčený na dobu blíže neurčenou z elitních jednotek její temné výsosti Sylvanas Windrunner, aby pomohl zjednat pořádek a podpálit pár stromů.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na