Domů » Články » Herní novinky » Zachrání Tides of Vengeance World of Warcraft?

Zachrání Tides of Vengeance World of Warcraft?

Battle for Azeroth bude pro World of Warcraft buďto další Mists of Pandaria, nebo totální průšvih. No a rozhodne se o tom už hodně brzo…

Už 12. listopadu se evropští World of Warcraft hráči konečně dočkají patche 8.1 s podtitulem Tides of Vengeance. Ten slibuje vyřešit většinu hlavních problémů, které od nástupu datadisku Battle for Azeroth sužují herní komunitu, a kvůli kterým si tenhle datadisk vysloužil nelichotivou přezdívku Legion 0.5. Vrátit by se tak měla většina populárních prvků, které byly představeny právě v předchozím datadisku, jako je paragon úroveň reputace nebo invaze do jednotlivých lokací. Vyřešit by se navíc měly alespoň částečně některé palčivé problémy v čele s azurite gearem a jeho ne úplně oslnivými schopnostmi.

Nového raidu se sice jako už tradičně dočkáme o něco později (start je plánovaný někdy na začátek příštího roku pozn. redakce), ale čekání by nám měl výrazně ukrátit například nový Warfront s názvem Battle for Darkshore nebo již zmíněné invaze. Ty ovšem oproti předchozímu datadisku budou probíhat formou útoků opoziční frakce na území nepřítele, kde jedna strana bude vždy plnit útočné a druhá zase obranné World Questy. Pořádně se tedy připravte, protože už za měsíc Aliance ukáže, že i ona má zuby!

Source :
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X