Zahajte víkendové obléhání s Rainbow Six Siege. Je to ZADARMO!(1 minuta čtení)

Máte už plány na víkend? Tak je zrušte, protože Rainbow Six Siege je až do neděle zdarma k vyzkoušení na všech hlavních platformách…

Rainbow Six Siege je hra, od které toho nikdo zas tak moc nečekal, ale která se neskutečně chytla. Sice se o ní tolik nemluví, má ovšem solidní hráčskou základnu a Ubisoftu zajišťuje pěkné kapesné. Proč tomu tak je, si teď můžete do konce tohoto týdne vyzkoušet na vlastní kůži v rámci free víkendu. Ten platí pro všechny hlavní platformy a zpřístupní vám všechny mapy, herní módy a 20 postav.

Co navíc během tohohle víkendu nahrajete, to vám zůstane i pokud se rozhodnete si Rainbow Six Siege pořídit. Ubisoft za tímto jemu libým účelem až do konce měsíce pořádá napříč platformami slevy až 70 % na jednotlivé edice hry, takže pokud vás tenhle simulátor legendární domovní scény z Mr. & Mrs. Smith nadchne, lepší příležitost pro jeho pořízení mít nejspíše jen tak nebudete!

Source :

VG24/7

Jan Kotrba
Místní soudce, porota i kat zapůjčený na dobu blíže neurčenou z elitních jednotek její temné výsosti Sylvanas Windrunner, aby pomohl zjednat pořádek a podpálit pár stromů.