fbpx

Zahrajte si Gwent a otestujte servery pro tvůrce Zaklínače – právě teď

CD Projekt RED žádá fanoušky, aby jim "zabili servery". We're in!

Gamescomová prezentace Gwentu za společnosti polského pivečka nás velice potěšila a mrzelo nás, že jsme si karetní hříčku ze Zaklínače 3 nemohli zahrát o něco déle. Standalone verze se polským vývojářům povedla a první nedočkavci se o tom mohou přesvědčit již dnes.

Takže stručně – Gwent bude až do večera hratelný pro několik vybraných nadšenců. Půjde ovšem o čistě multiplayerový mód s několika předpřipravenými balíčky. Na singleplayer, o němž jsme psali pár týdnů nazpět, můžete rovnou zapomenout, vývojářům jde jen o otestování stability serverů a ověření, zda budou připravení na nápor hráčů při spuštění bety.

Servery polského vývojářského studia můžete potrápit již dnes – hra poběží od 17:00 do 21:00 našeho času. Další kolo testu proběhne pak až v úterý od 20:00 do půlnoci téhož dne. Veškerý postup ve hře se s největší pravděpodobností ukládat nebude, tak abyste pak při dalším nalogování nebyli zklamaní, že vám zmizela kartička s polonahou Triss.

Pokud jste se ještě nepřihlásili o přístup do bety, můžete tak učinit na stránkách hry. Pokud budete mít štěstí, v e-mailu vám pak vyskočí zpráva, že jste se dostali do výběru a po nalogování do GOG.com účtu byste měli mít Gwent v knihovně. Případně sondujte sociální sítě hry, údajně by se tam pro opozdilce měly objevit kódy.

Čtěte také: E3 2016: Karetní Gwent bude mít 10hodinovou příběhovou kampaň

Zdroj:

Tisková zpráva

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz