HASTUR

Na Kickstarteru narazíte na všelijaké projekty. Dobré, které splní cíl už po pár hodinách a špatné, u nichž člověk doufá, že jde o vtip. A také jsou tam různé bizarní „chuťovky“, do kterých spadá právě HASTUR.  

Jednoho dne vám přijde balíček. Přemýšlíte, zkoumáte adresu, která je čitelná a vaše. Tu zpáteční ale hledáte marně. Po rozbalení se nestačíte divit – vykoukne na vás hromada dopisů, některých i zmačkaných, popsaných divnými symboly, doprovázených všelijakými „artefakty“ a soškami, možná i básněmi. Nemusíte panikařit, nejedná se o mafii, ani o žádný kult. Možná vám jen vaši přátelé nebo blízcí poslali dobrodružnou hru od The Mysterious Package Company (ano, opravdu se tak jmenuje).

Společnost vyrábí promyšlené příběhy a záhady, skládající se z různých rébusů, hádanek, nápověd a fotografií k vyřešení případu. Jedno dobrodružství se skládá z několika zásilek, ať už balíčků, nebo obálek. Váš terč si tak může zahrát na detektiva vyšetřujícího vraždu, nebo rozluštit příběh strašidelného domu z viktoriánského hororu. Pokud tedy nedostane infarkt, jakmile otevře poštu…

The Mysterious Package Company je zavedená firma, fungující od roku 2012, která má na svědomí spoustu podobných her. Nyní rozjela kampaň na další, vyprávějící o divadelní hře jménem The King in Yellow, údajně prokleté a dohánějící k šílenství každého, kdo se jí zúčastní. Ze stránky projektu se ale nedozvíte ani toto. Jen strohou informaci o tom, že se na hře podílí Phantom of Truth Productions a také vyjádření, že tvůrci chápou otázky přispěvatelů ohledně HASTURU, nemohou jim však dát žádné odpovědi.

Pokud se chcete nechat překvapit nebo vylekat nějakou nebohou oběť, můžete přispívat do 4. července.

Source :
X