Domů » Články » Zajímavé projekty » TESTAMENT: The Order of High Human

TESTAMENT: The Order of High Human

Fairyship Games si pro vás připravili fantasy survival hororové RPG ze světa Tessara, zahaleného temnotou. Donedávna skryté zlo se dostalo na povrch a fanatici získávají větší moc. 

Váš hrdina se probouzí do zničeného světa, v prokleté divočině, aniž by si pamatoval kým je a kde se nachází. Potkává vznešené tvory, kteří nejsou lidmi ani stromy, u kterých není jisté, zda jsou přáteli nebo nepřáteli. V noci slyší šepot, ale nikdo neví, odkud pochází. Není divu, že se obyvatelé říše neodvažují opouštět v noci své příbytky. Vzhlížejí k hrdinovi jako k jediné naději na záchranu. 

Bloudit nocí naslepo a bez plánu se nevyplácí. Na některých místech vás překvapí taková tma, že neuvidíte na krok a nejspíše se stanete kořistí některého z hrozivých monster. Ve hře je zdůrazněn rozdíl mezi dnem a nocí. Během noci, kdy je těžké bojovat a tudíž i plnit zadané úkoly, dostáváte mnohem více odměn. Stojí za to riskovat život v neprostupné tmě, nebo se spokojíte s menší odměnou?

Jak již bylo řečeno, Testament je fantasy RPG, ale užijete si i občasného stealthu. V bitvě se můžete některým protivníkům postavit čelem, jiným je lepší se vyhnout. Jak pokročíte ve hře, objevíte tři styly boje: Prvním je boj na blízko pomocí mluvící čarodějné hole, která se dokáže proměnit v šest rozdílných zbraní. Bojujete s velkou příšerou a zjistíte, že na ní nestačí váš jednoruční meč? Nevadí, hůl se umí okamžitě přeměnit na obouruční i během komba. Další možností je luk, dobrý nejen na monstra, ale i k řešení hádanek a třetí je očarování nepřítele. Vývojáři mají promyšlený lore a samotná hra vypadá úžasně, běží totiž na Unreal Enginu 4. Navíc se můžete podle slov tvůrců stát některou z NPC postav. 

Pokud se kampaň podaří dokončit, chystá se TESTAMENT: The Order of High Human na Microsoft PC v druhém čtvrtletí 2020, konzole by mohly následovat v blízké budoucnosti. Podpořit vývojáře můžete zde. 

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X