Domů » Články » Zajímavé projekty » Varg Clans: Illustrated Playing Cards

Varg Clans: Illustrated Playing Cards

Mohlo by se zdát, že dnešní článek bude jen o pokerových kartách, ale není tomu tak. Ty totiž jen doplňují Omenshard – svět, který stvořil umělec Blake Davis.  

Na rozlehlém, a na suroviny bohatém kontinentě Eridu, se rozkládá několik království. Norstowe je centrum obchodu západní části kontinentu a je nejen zemí vysokých katedrál a bujících měst, ale také farmářů. Záhadný Khatir, nekonečná poušť, skrývá své bohatství v jižním pohoří, kde leží mnoho ložisek těch nejcennějších kovů a drahokamů. Skog je novou říší, vzniklou usazením nově příchozích nomádských kmenů.

Mezi lidmi z Norstowe a Khatiru vládl mír díky vzájemnému obchodu, dokud se první jmenovaný neodřízl od okolního světa a neuzavřel své brány. Nyní kolují po tavernách zvěsti o stínech, monstrech a smrti. V poušti Khatiru, v hlubinách pod jeho hlavním městem, leží artefakt Omenstone, který podle legend chrání svět proti zlu z jiné reality. Je zdrojem bohatství, jak někteří říkají, nebo poskytuje vize z budoucnosti? Ať už je pravda jakákoli, Omenstone musí být chráněn. Čas míru končí.

Po představení loru světa se dostáváme zpět ke kartám a kampani na Kickstarteru. První odměnu, tou je jeden balíček karet, dostanete už za přispění patnácti dolarů. Ten obsahuje 54 kusů krásně a detailně ilustrovaných karet, znázorňující klany národa Varg, nelítostných bojovníků.

Jak ilustrace vznikaly mohli diváci vidět na Blakeově Twitch kanálu, kde pravidelně streamuje nejen tvorbu týkající se Omenshardu. Podpořit ho můžete i na jeho Patreonu, kde najdete i další informace k loru, který je opravdu bohatý. Kickstarter kampaň můžete podpořit do 14. srpna.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X