Domů » Články » Zajímavé projekty » AWAY: The Survival Series

AWAY: The Survival Series

Her, ve kterých si můžete zahrát za zvířecího hrdinu stále přibývá. Nezávislé studio Breaking Walls se ale vydalo trochu jiným směrem než třeba chystaný Maneater, sršící vtipem. 

AWAY: The Survival Series si bere příklad spíše z přírodovědných dokumentů. Hrajete za mládě Vakoveverky létavé, která používá k překonávání vzdáleností létací blány a dokáže plachtit až na vzdálenost šedesáti metrů. Člověk musí jen vrtět hlavou nad tím, že nikoho až do této chvíle nenapadlo toto unikátní zvířátko využít. Může přece „létat“, aniž by mu byly přidány nějaké nereálné vlastnosti nebo sci-fi či fantasy prvky.

Co by se však dalo považovat za takový prvek, je zasazení příběhu. Titul se odehrává ve vzdálené budoucnosti, kde je existence všech druhů zvířat ohrožována přírodními katastrofami. Poté, co byla vaše malá vakoveverka odříznuta od své rodiny, musí hledat nové, bezpečné útočiště, přežít a vrátit se ke své rodině. V cestě jí ale stojí mnohá nebezpečí, včetně přírody samotné. Dokáže se pod vaším vedením vyhnout ohnivým „tornádům“?

Breaking Walls slibují bohaté prostředí s různými ekosystémy jako jsou bažiny, lesy a jeskyně. Celý svět je přizpůsoben faktu, že je zvířátko malé a že umí lézt, šplhat, skákat a plachtit, což by mohlo zaručit stále nová místa a věci na objevování. Nejde vám někam vylézt? Tak tam doplachtěte z vyvýšeného místa. Během dobrodružství prý narazíme na velké množství různých druhů nepřátel i kořisti, velkých i malých zvířat, a dokonce bychom si v budoucnu mohli zahrát v nejen za malého vačnatce, ale i hmyz nebo ještěrku. Jak se vypořádáte s ostatními obyvateli světa, je jen na vás.

O soundtrack se postaral skladatel Mike Raznick, autor filmové a seriálové hudby (včetně dokumentu Zázračná planeta II).

Kampaň běží do 25. července a zapojit se do ní můžete zde.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X