Domů » Články » Zajímavé projekty » The Rise of The Witcher

The Rise of The Witcher

Zaklínače není nikdy dost. Tohle si rozhodně řekli tvůrci knihy The Rise of The Witcher: A New RPG King, ve které najdete vše, co jste kdy chtěli o trilogii vědět.

Third Editions odstartovali svou již čtvrtou kampaň na Kickstarteru, s cílem přinést všem fanouškům a sběratelům podrobnou knihu o slavné sérii. Najdete v ní nejen rozbory gameplaye a loru, ale i pasáže o hudbě, herním designu a dalších zajímavých věcech. Autoři zároveň chtějí ukázat roli a důležitost hry v popkultuře. Nečekejte ale dílo plné ilustrací, knihy tohoto vydavatelství míří jiným směrem. A samozřejmě budou v angličtině.

The Rise of The Witcher: A New RPG King napsal Benoît “ExServ” Reinier, který pro svůj projekt dvakrát cestoval do Varšavy kvůli interview s vedením CD Projektu Red, jako jsou například Marcin Iwiński (spoluzakladatel studia), Konrad Tomaszkiewicz (ředitel), Mateusz Tomaszkiewicz (vedoucí designér questů) a Marcin Blacha (jeden z tvůrců příběhu). Third Editions nejsou žádnými nováčky v oboru. Ve Francii již vydali 60 knih z herního světa a populární kultury. Nyní chtějí některé z nich přeložit a nabídnout čtenářům po celém světě. Zatím se jim to díky Kickstarteru povedlo se čtrnácti knihami.

Kampaň projektu končí 19. července. Do té doby můžete na stránce projektu pomoci vydavatelství stvořit nový knižní skvost.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X