Domů » Články » Zajímavý projekt: A Fox’s Journey

Zajímavý projekt: A Fox’s Journey

Dnešní projekt je v tak rané fázi vývoje, že nese pouze pracovní název a vývojář upozorňuje, že se může kdykoliv změnit. Ano, A Fox’s Journey je prací jen jednoho člověka, Brandona Broadhursta. 

I když je vidět, kolik věcí je potřeba dodělat, hra i v tomto stádiu vypadá kouzelně. Grafika je sice ilustrovaná, nepůsobí ale dojmem, že by mělo jít o titul pro děti. Jde o survival ve třetí osobě, v němž se ujmeme role obyčejné lišky. A proč by měla být A Fox’s Journey zábavná? Kromě boje o přežití, kdy lišce hrozí nebezpečí ze strany predátorů, musí hráči hlídat také zdraví, potravu, vodu, teplotu, výdrž a odpočinek. 

Navštívíme různé biomy, ve kterých lze narazit na přírodní úkazy jako například zvyšování a snižování vodní hladiny, písečné a sněhové bouře, kyselé deště a mnohé další. Liščí hrdina ale nemusí být sám, společnost mu mohou dělat další příslušníci jeho druhu poté, co je dovede do své nory. Z ní budou vycházet na lov a je šance, že nepřijdou s prázdnou. Možná se jim podaří ulovit zajíce, ptáky, ryby, slepice, popřípadě jiná malá zvířata. Pokud se vám projekt zalíbil a chcete ho podpořit, lze tak učinit na jeho stránce na Kickstarteru. Jako odměnu si Brandon připravil třeba deluxe edici hry, rank na Discordu nebo kosmetické vylepšení.

Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X