Domů » Články » Zajímavý projekt: Baelin’s Route

Zajímavý projekt: Baelin’s Route

O skupince nadšenců, která si říká Viva La Dirt League a má na svědomí mimo jiné série kraťasů Epic NPC Man nebo PUBG Logic, jsme již psali. Nyní se vrací s novým projektem Baelin’s Route.

Rybář Baelin je známá postava. S bezstarostným výrazem ve tváři neúnavně brázdí herní svět jménem Azerim v nekonečné smyčce a jediná slova, která od něj uslyšíte jsou: „Dobré ráno! Krásný den na rybaření, není-liž pravda?“. Co ale hráči netuší je, že jeho každodenní cesta nevede jen po blízkém okolí vesničky Honeywood, kde se odehrává série Epic NPC Man. Postupně cestuje skrz lesy, farmy, otevřená prostranství a pouště. Jednoho dne narazí na nepříjemného hráče doprovázejícího NPC dívku jménem Willow. Ten je questem natolik otráven, že se ho rozhodne nedokončit a nebohou ženskou postavu zabít. Baelin ale zasáhne a zachrání ji. Nyní je na něm, aby ji dovedl zpět k její rodině. 

I když mají tvůrci zájem o natáčení krátkých filmů, neznamená to, že by přestali vydávat seriály. Proto napsali sto šedesáti stranný scénář a odstartovali kampaň. Vizuální efekty pro film vytvoří mistři svého oboru, Cause+FX (Ash vs Evil Dead, Sparatcus) a kostýmy Main Reactor (Letopisy Narnie, Most do země Terabithia, Tajemství Pravdy). 

Pokud vás Baelin’s Route zaujala, pomoci můžete zde. Odměnou vám mohou být hrnečky, odznaky, trička, printy nebo dokonce vytištěná a podepsaná kopie scénáře. Projekt běží do 2. dubna.

0 0 vote
Article Rating
Source :

Kickstarter

Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X