Domů » Články » Zajímavý projekt – Crunch Element: VR Infiltration

Zajímavý projekt – Crunch Element: VR Infiltration

VR her není nikdy dost, hlavně těch dobrých. Malý vývojářský team Blackbox VR se zrovna o jednu pokouší a výsledek vypadá nadějně. V jejich prvotině budete šířít zmar a zkázu pomocí výbušnin. 

Nezdá se vám střílení nepřátel příliš zábavné? Vyhoďte je do vzduchu! Výbušniny jsou základním kamenem Crunch Elementu. Vývojáři si pohráli s fyzikou, takže bude-li nepřítel stát blízko stěny, kterou jste se rozhodli zdemolovat, má smůlu. Samozřejmě to vyžaduje určitý stupeň plánování. Nikdy totiž nevíte, co čeká na druhé straně zdi. 

Jakou taktiku zvolíte, je jen na vás. Vyznáváte stealth a zabíjení nepřátel ze zálohy, nebo jste tank, likvidující brokovnicí vše, co mu stojí v cestě? K dispozici jsou různé druhy zbraní, od granátů po útočné pušky. Tvůrci slibují dobrou znovuhratelnost, protože se procedurálně generované arény postupně zvětšují a přibývá lootu. Pokud hráč zemře, ztratí všechna vylepšení, která nasbíral. Blackbox VR čeká ještě spousta práce, zatím mohou nabídnout 10 levelů s granáty a osmi různými zbraněmi. Na projektu dlouhou dobu pracoval jen jeden člověk, teprve před půl rokem byli najati další lidé na výpomoc. To zrychlilo vývoj, zároveň ale také raketově narostly náklady. Proto byla odstartována kampaň na Kickstarteru. 

Vývojáři mají několik cílů. Prvním je vylepšení nepřátel, hlavně umělé inteligence a animací. Hra by měla obsahovat upgrade systém, zahrnující vylepšení pro postavu, zbraně i vybavení (například zrychlení pohybu). Oprava bugů je samozřejmostí. Pokud chcete přispět na vývoj, můžete to udělat zde. Crunch Element: VR Infiltration má stránku i na Steamu a Patreonu.

Source :
Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X