Domů » Články » Zajímavý projekt: Deathground

Zajímavý projekt: Deathground

Nezávislí vývojáři ze studia s vtipným názvem Jaw Drop Games se rozhodli odstartovat kampaň na podporu jejich hororové survival hry s dinosaury. Těšit se můžeme na kooperaci s přáteli, hru si ale užijí i sólo hráči. 

Hráči ve hře najdou gameplay plný tísnivé atmosféry, různých zbraní, stealthu, plnění úkolů a také craftingu. Tvůrci slibují také inteligentní a nepředvídatelné AI dinosaury, což je, přiznejme si, největší kámen úrazu u všech typů her. Za dinosaury si bohužel nejspíš nezahrajeme. Naše postava (na výběr jsou tři typy) je součástí týmu profesionálních lovců, kteří mají za úkol získat hodnotný loot. Po jeho sebrání se musí dostat do cílové destinace. Zní to jednoduše, ale vývojáři a jejich „mazlíčkové“ se jistě postarají o zábavu. I zde platí, že čím efektivněji bude splněn úkol, tím více zkušeností lovci získají. Po nasbírání bodů přijde na řadu zasloužené odemykání nového obsahu. 

Před každou misí si hráči zvolí svou postavu. Jak již bylo řečeno, na výběr jsou tři možnosti: Engineer, který je mistrem hackování a postará se o dveře a alarmy, Scout s detektorem pohybu a Hunter s loveckými instinkty a puškou. Každý má navíc jiné statistiky, takže například Scout sprintuje rychleji než Engineer, ale zato má menší sílu. Z prostředí by měla být k dispozici například džungle nebo skladiště.

Pokud chcete vývojářům pomoci, máte čas do 7. srpna. Mezi odměnami najdete například fyzickou kopii hry, mikinu, tričko, artbook a jiné, neméně zajímavé věci.

Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X