Domů » Články » Zajímavý projekt: Help Will Come Tomorrow

Zajímavý projekt: Help Will Come Tomorrow(3 minuty čtení)

Ve stínu Říjnové revoluce se v sibiřské divočině stane vlakové neštěstí. Nesourodá skupina přeživších z různých sociálních tříd je uvězněna v nehostinném prostředí. Dočkají se záchrany?

Nezávislé vývojářské studio a vydavatelství Klabater přichází s novou příběhovou survival hrou o skupině lidí, která přežila záhadnou nehodu vlaku při průjezdu Transsibiřskou magistrálou. Všichni jsou promrzlí, hladoví, unavení a zranění. Upírají se k naději, že se brzy dočkají záchrany, ale ta je ve zdejších končinách málo pravděpodobná. Proto musí udělat vše, co je v jejich silách, aby přežili. Nebude to jednoduché, pochází z různých sociálních vrstev, liší se osobnostmi a také ochotou ke spolupráci. Na hráči je, aby se staral o jejich potřeby, udržoval je v bezpečí a také řešil všechny spory ve skupině. 

Help Will Come Tomorrow se primárně soustředí na vztahy mezi přeživšími. Volba vývojářů padla na období Říjnové revoluce, kdy byla společnost velmi rozdělena a navazování vztahů napříč třídami bylo skoro nemožné. Hrdinové hry, ať už jsou to buržoalisté, revolucionáři nebo politicky neangažovaní, si ale s tímto problémem musí poradit a překonat rozdíly. Hlavní herní mechanikou jsou vlastnosti a charakterové rysy postav, které mají velký dopad na příběh. Způsob, jakým hráč postupuje při řešení problémů a vztahů ve skupině, ovlivní, zda hra skončí úspěchem nebo totálním selháním. Pokud má skupina například nízkou morálku, jeden člen se prostě vzdá a odejde hledat záchranu na vlastní pěst. To znamená o jeden pár rukou méně. Ten, který mohl být zrovna užitečný při výrobě zbraní nebo úkrytu. Ano, v Help Will Come Tomorrow je i crafting systém. Pokud vás projekt zaujal a chtece podpořit vývojáře, můžete tak učinit do 20. března.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X