Domů » Články » Zajímavý projekt: iiRcade

Zajímavý projekt: iiRcade

Dnešní tip je pro milovníky starých arkád a hlavně videoherních automatů. Pokud autoři projektu uspějí, bude si ho moci domů pořídit úplně každý. A to včetně moderních vymožeností. 

Automat má nabídnout devatenácti palcovou obrazovku s vysokým rozlišením, stereo zvuk a autentické analogové ovládání. Samozřejmostí je také podpora wi-fi, bluetooth nebo bezdrátových sluchátek. Jedním z cílů vývojářů je, že hráči budou mít hned po obdržení přístroje možnost vybrat si z více jak dvou set her. Pomocí aplikace si zakoupí jakoukoliv hru z knihovny. Stažení a instalace by měly být rychlé a jednoduché. Přístroj je koncipovaný pro domácí užití a proto je mnohem menší, než jeho předchůdci. Dokonce se dá jeho vrchní část s obrazovkou sundat a umístit na stůl. Na iiRcade si zahrají až dva hráči.

 A na jaké hry se můžeme těšit? V knihovně bude pro hráče připravena většina žánrů, například série Dragon’s Lair, Space Ace, Double Dragon 1, 2, 3, série Snow Bros, R-Type, Wonder Boy : A Dragon’s Trap (remake i originál), série Gunbird, Ys Chronicles 1, 2. Kromě starých klasik se dočkají i novějších her (Dead Effect 2, Riptide GP Renegade, Beach Buggy Racing, Oddmar, Teslagrad, série Evoland, White Night a další). Pokud se vám projekt zalíbil, můžete tvůrce podpořit na stránce projektu do 7. srpna.

Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X