Domů » Články » Zajímavý projekt: My Work Is Not Yet Done

Zajímavý projekt: My Work Is Not Yet Done

Ano, je to další survival. Tentokrát ale bez zombies a s hororovou atmosférou, ke které přispívá i pixel artová černobílá grafika. Nyní nebudete v roli dobyvatele a průzkumníka jako v ostatních hrách tohoto typu, ale spíše cizincem v nepřátelské zemi.

Avery je jediná přeživší zpackané výpravy do tajemného místa zvaného Reach. Navzdory smrti jejích tří kolegů však pokračuje dál ve svém úkolu, a to zjistit informace o zdroji podivného signálu. Zatímco čelí trýznivé samotě, musí přežít v nevyzpytatelné, neustále se měnící divočině. Ale ta nakonec možná nebude její největší problém. Cílem tvůrců je pokud možno věrně ukázat hráčům, jak se cítí osamělý člověk ztracený v džungli, a jaké to má důsledky na jeho psychický i fyzický stav. Hra se odehrává v otevřeném světě, v hustém, podmáčeném lese, kde často prší. Je částečně procedurálně generovaný s tím, že obsahuje různé ručně vytvořené lokace. Hráč má být stejně dezorientovaný jako Avery, když bloudí neznámou krajinou. To se nezlepší ani při dalších průchodech. 

Titul nejspíš nenabídne skoro žádné souboje s nepřáteli, zato se pochlubí ukázkou autentických technik přežití, známých z bushcraftu. Gameplay bude komplikovat střídání dne a noci, počasí i atmosférické podmínky. Co zde nenajdete, jsou ukazatele hladu a žízně. Jak bude řešeno rozhraní není jasné, ale vývojáři slibují, že nebude rušit zážitek ze hry. Samozřejmě je tu příběh a lore, vyprávěný nejspíše formou vzkazů, dopisů a poznámek, což u survivalu není nic zvláštního. Na stránce projektu najdete další informace, krátká videa ze hry i ukázky soundtracku. Pokud se podaří vybrat dostatek financí, My Work Is Not Yet Done by mohla vyjít ve třetím čtvrtletí tohoto roku. Zúčastnit se můžete do 31. ledna.

Source :
Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X