Domů » Články » Zajímavý projekt: Natural Instincts

Zajímavý projekt: Natural Instincts

Existuje spousta simulátorů – od budování a řízení měst až po každodenní dřinu uklízeče „nepořádku“ po masakru. Stále se ale dají najít originální témata, jako je například simulátor přírodního ekosystému. 

V Natural Instincts se hráči ujmou role průvodce a učitele divokých zvířat. Jejich úkolem bude zdánlivě jednoduchá věc, a to ukázat jim, jak najít jídlo a vodu, lovit nebo si najít partnera. Zároveň je musí chránit před lidmi a jejich výtvory. Zvířat sražených autem nebo vlakem stále přibývá a je v zájmu hráče těmto nehodám zabránit.

Vývojáři slibují šest biomů, každý pochopitelně s jinými rostlinami, živočichy a výzvami. Dokáží „průvodci“ zavést smečku vlků do lesa na lov nebo se postarat o skupinu tučňáků? To ale není jediné, o co se musí postarat. Dobře fungující ekosystém musí mít vše v rovnováze, zvířat nesmí být ani moc, ani málo. K redukci populace se hodí predátoři, kteří se ale dokáží snadno vymknout kontrole. Což by se nemělo stát, pokud hráč bude dobře sledovat chování živočichů. Důležitý je také genetický systém, který umožní předávat výhodné (ale také negativní znaky) dalším generacím. 

Simulátor je dílem zkušených vývojářů, kteří mají na svědomí například Radio Commander, Counter Terrorist Agency nebo 112 Operator. Pokud se chcete zapojit do kampaně, můžete tak učinit do 27. června.

Source :
Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X