Domů » Články » Zajímavý projekt: PC hra Polda 7

Zajímavý projekt: PC hra Polda 7

I když mladším hráčům tato herní série možná nic moc neříká, ti starší budou nostalgicky vzpomínat na její začátky. Psal se rok 1998 a polda Pankrác řešil zapeklitý případ. Nyní, v roce 2020, je čas oživit kultovní sérii. 

Tvůrci projektu se rozhodli udělat radost dlouholetým i novým fanouškům a vytvořit již sedmý díl Poldy. Sérii zatím uzavírá hra z roku 2014 a vývojáři hned po jejím vydání začali plánovat pokračování. Bohužel chyběly finance, a tak byl Polda uložen k ledu. 

Poslední možností, jak klasiku zachránit, byla sbírka na Hithitu. Vývojáři se ani nemuseli příliš snažit přemlouvat lidi, ohlas byl tak velký, že se původní částka vybrala během pár hodin. Ale znáte to, čím více peněz, tím více možností. Práce na projektu začnou hned, Polda 7 by tak měl vyjít na Vánoce 2021. Dabingu se znovu ujmou herecké hvězdy, na které jsou hráči zvyklí, a to například Luděk Sobota jako Pankrác, Jiří Lábus, Martin Dejdar, Bohdan Tůma, Valerie Zawadská a jiní. A o čem hra bude? Prý o mimozemském letadlu a festivalu s názvem Celebritycon, kde samozřejmě nebudou chybět parodie různých známých celebrit. Pankrác opět vyřeší těžký případ a zachrání svět. Pokud se také chcete zúčastnit a získat tak některou z lákavých odměn, můžete na stránce projektu, do konce kampaně zbývá více než měsíc.

Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X