Domů » Články » Zajímavý projekt: Postcard Games

Zajímavý projekt: Postcard Games

I když pohlednicím a dopisům díky digitálním technologiím téměř odzvonilo, a posílají je jen staromilci a nadšenci do Postcrossingu, stále se objevují nové a nové nápady, jak je využít. Třeba jako hru.

Nápad natisknout na pohled něco jiného, než fotku městské památky nebo roztomilého zvířátka, není nový. V minulosti se na nich objevovaly například recepty nebo křížovky. Travis Drake z firmy Brouhaha Games vytvořil sérii čtyř pohlednic, z nichž každá nese jednu krátkou hru. Jejich herní čas se pohybuje od pěti do třiceti minut, takže ideální na zkrácení dlouhé chvíle. 

A na jaké hry se můžeme těšit? První z nich, Treasures of Microlandia, se skládá z jednoduché, ale pěkně namalované mapy. Zahrát si ji mohou dva hráči, z nichž každý na mapě schová svůj poklad. Poté si navzájem kladou otázky, aby odhalili umístění protihráčovy skrýše. Kdo ji najde jako první, vyhrál. Joust a Flesh Wound je zase z prostředí rytířských turnajů. Cyberwolves zaměstná na třicet minut 2 – 9 hráčů, přičemž začíná tvorbou postavy, robotického vlka. Ti byli vykázáni ze společnosti, když ztratili své využití, a nyní se snaží přežít. Poslední z her, Miseries of the Night, je o boji proti tajemným bytostem a je jen pro jednu osobu. K jejímu hraní je potřeba kostka a tužka. 

Pokud vás projekt zaujal a chtěli byste si pohlednice pořídit, můžete na stránce projektu. Čas máte do 4. září.

Source :
Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X