Domů » Články » Zajímavý projekt: Rohatá Kostka

Zajímavý projekt: Rohatá Kostka(1 minuta čtení)

Český podcast Rohatá Kostka již rok zásobuje fanoušky universa Age of Sigmar jímavým vyprávěním o tomto fantastickém světě. Epizody jsou věnovány různým frakcím, postavám, ale také knihám a barvení miniatur.

Po několika desítkách dílech o Age of Sigmar byl vydán první díl, věnovaný stolní válečná hře Warhammer 40,000 ku příležitosti oslavy 40 000 poslechů tohoto podcastu. Nultý díl byl vypuštěn tento víkend a můžeme si jej poslechnout na oficiálním Soundcloudu, kde najdete také archiv dřívějších dílů. Na playlistu je i pár speciálních podcastů s hosty, například v tom posledním byl zkušený malíř miniatur Erebi. Pro častější aktualizace můžete Rohatou Kostku sledovat na Facebooku, případně projekt podpořit na Startovači

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X