Domů » Články » Zajímavý projekt: Rustler

Zajímavý projekt: Rustler

Vývojářské studio Jutsu Games není, co se týče her, žádný nováček. Mají na svém kontě například úspěšný simulátor 911 Operator nebo jeho pokračování, 112 Operator. Nyní pracují na novém ambiciózním projektu – Rustler. 

Ve hře se ujmete role obyčejného rváče jménem Guy, máte upovídaného kamaráda Buddyho a přísného šéfa Herba. Jednoho dne, po zdánlivě rutinní práci, se vám omylem dostane do rukou pozvánka na Velký turnaj. Kdo by toho nevyužil, že? Jediná věc, která vás dělí od účasti, je důkaz o vašem původu, což není problém. Na hráče během turnaje čeká spousta ztřeštěných úkolů, například pomoci přesvědčit zastánce kulaté Země, že je ve skutečnosti placatá, vyrazit na válečnou stezku se středověkým superhrdinou jménem Iron-Maiden, nebo pomoci rytířům Svatého grálu ve vznešeném úkolu nalézt nejlepší pálenku na světě. 

Samozřejmě není nutné hrát příběhovou linku. Autoři se inspirovali prvními díly GTA, ve kterých bylo největší zábavou právě poflakování se po ulicích města, výtržnosti a následný útěk před policií. To platí i o Rusterovi. Pokud je to i tak málo, hráči si mohou užít několik miniher, jako jsou ilegální zápasy, klání nebo sbírání mrtvol. Také lze plnit vedlejší úkoly, například shánění různých druhů koní pro stájníka. V nabídce je velká spousta zbraní, od klasických (meče, kuše, kosy) až po ty nelegální. Chcete barda, který bude pět o vašich slavných činech? Máte ho mít! Neopustí vás ani v těch nejkrvavějších bitkách a změní tón hudby podle situace ve hře. Pokud se vám píseň nelíbí, můžete jí “přepnout” tak, že mu dáte pěstí. 

Tvůrci chtějí dokončit první fázi hry, skládající se ze dvou plánovaných “ostrovů”. Vývoj se však protáhl a proto potřebují finanční pomoc. Pokud máte zájem, kampaň trvá do 29. února.

Source :
Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X