Domů » Články » Zajímavý projekt: This is the Zodiac Speaking

Zajímavý projekt: This is the Zodiac Speaking

Zodiac dodnes nepřestává dráždit lidskou představivost. A také policii a FBI, protože nikdy nebyl dopaden. Jak se s tématem popasují tvůrci This is the Zodiac Speaking?

Příběhová first-person adventura se zakládá na skutečných událostech, kdy dosud neodhalený vrah terorizoval Kalifornii v 60. a 70. letech minulého století. Začínáte jako Robert Hartnell, žurnalista ze San Francisca. Ten obdrží záhadný dopis od Zodiaca, který začíná slovy: „Hello, this is the Zodiac speaking.“ Nejen, že se Robert setká s vrahem, ale bude muset vyřešit svoji vlastní minulost. 

Hra nabízí dva módy. Jeden míchá příběh se stealthem a akcí, druhý se zaobírá spíše detektivní složkou. Vizuální stránka hry vystihuje dobu, ve které se příběh odehrává a zajímavou grafikou i atmosférickou hudbou jistě potěší milovníky noirových detektivek. Tvůrci slibují tři různé konce a také možnost prožít si řádění zločince z pohledu přeživší oběti, včetně terapeutického sezení. Projekt je skoro hotový.

Pokud vás hra This is the Zodiac Speaking zaujala, podívejte se na její stránku. Těšit se můžete na různé odměny, například voicemail od Zodiaca, soundtrack, komiks o vrahovi nebo na své jméno na seznamu obětí (samozřejmě virtuálním). Kampaň trvá do 4. září.

Source :
Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X