Domů » Články » Zajímavý projekt: Videohra SurrealRepublic Czechia

Zajímavý projekt: Videohra SurrealRepublic Czechia

Nová plošinovka utahující si z věcí, které nás každý den obklopují a známe je například z novin či televize. Tak zní projekt českých tvůrců, kteří potřebují pomoc s vývojem. A jelikož jeden z této party nadšenců pomáhal v našem projektu SkillZone, je nám největším potěšením vám jej představit.

V lidech se často hromadí frustrace z dění kolem nich. Někdo začne rozbíjet výlohy dlažebními kostkami, jiný má deprese. No a někteří se rozhodnou vytvořit zajímavou hru, což je zrovna případ vzniku SurrealRepublic Czechia. Kamarády vtipná hříčka zaujala natolik, že vzniklo GoNuts Production, složené z programátora, grafičky, skladatele, scenáristy, editora, herců a režiséra. Témat, které by si zasloužily zakomponovat do hry, je spousta. Pokud nashromáždí dostatek financí, bude hra bez omezení zdarma. 

Hrdina hry Ján zdědí roubenku v horách a zjistí, že mu korporátní život nevyhovuje. V jejím sklepě tedy začne budovat bunkr, který ho má ochránit před apokalypsou. Ve snaze shromáždit vše potřebné se musí vydat do nejrůznějších koutů Česka. Tak by se dal shrnout začátek příběhu. 

Na co se mohou případní „sponzoři“ těšit? Kromě střeleného příběhu a originálního grafického zpracování například také na patnáct úrovní, z nichž každá je úplně jiná. Levely se liší nejen hudbou a vzhledem, ale i herními mechanismy. O hudební doprovod se postarají různé skupiny české alternativní scény. Dabovat postavy budou Leoš Noha, Aneta Krejčíková, Jan Zadražil a další. Zajímavostí je, že by tvůrci do hry rádi dostali různá nářečí (hantec, čhib, bulačina nebo pražáčtiňa). Pokud vás tento netradiční projekt zaujal, můžete ho podpořit na stránce HitHitu. Do jeho konce zbývá ještě více jak týden.

Source :
Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X