Domů » Články » Zajímavý projekt: Zhelter

Zajímavý projekt: Zhelter

Svět zasáhla zombie apokalypsa. Z měst se staly spálené ruiny a vy jste přišli o celou svou rodinu i přátele. Naštěstí stále existují dobří lidé, kteří se vás ujmou a přijmou jako nového člena rodiny. 

Pomalu znovu budujete základy civilizace a skupina přeživších se rozrůstá. Nic ale netrvá věčně. Útočiště napadne horda nemrtvých a jediný kdo přežije, je vaše postava. Opět jste sami a abyste přežili, musíte každý den prozkoumávat města, shromažďovat zásoby a hledat spojence. Zhelter je projekt jihokorejského vývojářského studia G1 Playground. Hráči v něm budou nejenom procházet otevřeným světem a prozkoumávat jeho zákoutí, ale i sbírat suroviny pro přežití a na stavbu svého úkrytu. To jim budou znepříjemňovat všudypřítomní zombíci. Těch vývojáři vytvořili několik druhů, jeden ošklivější než druhý. Dát si hlavní postavu k večeři budou chtít i bossové, po jejichž zabití lze získat zvláštní odměny. 

Při průzkumu hrdinové narazí na další přeživší, kteří se k nim mohou přidat a pomoci se stavbou nového domova. Silná obrana je důležitá a zvyšuje šance na přežití. Obživu lze zajistit kromě lootování i vybudováním farmy, kde si každý vypěstuje co potřebuje. Zabere to sice čas, ale je to sázka na jistotu a rozhodně ta bezpečnější varianta. Vývojáři slibují systém střídání dne a noci a také počasí. Využívají módní, oblíbenou a podle svých slov experimentální pixelartovou grafiku. Na hudbě si také dali záležet, a vy si již teď můžete poslechnout ochutnávku soundtracku. Pokud chcete vývojářům pomoci, můžete to udělat na stránce projektu do 1. února. Jaké odměny si pro vás tvůrci připravili? Například nerezový hrnek, samolepky, soundtrack nebo odznáček.

Source :
Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X