Domů » Články » Zaklínač 3 má momentálně více hráčů, než při svém spuštění v roce 2015

Zaklínač 3 má momentálně více hráčů, než při svém spuštění v roce 2015

Dne 19. května 2015 jsme se dočkali videoherního skvostu, který je nejedním hráčem označován za nejlepší hru vůbec. Tento soud ponecháme na vás, čísla však mluví jasně. Zaklínač 3: Divoký Hon má i 4 roky po svém vydání pořád sílu trhat rekordy.

Nedávno se hře podařilo počtem hráčů překonat i nynějšího giganta na PC, Red Dead Redemption 2, a teď tento velkolepý titul dokonce přeskakuje svou vlastní laťku. Podle statistického portálu steamcharts totiž počet hrajících vyšplhal během 24 hodin až na hodnotu 94 601. Dostává se tak i před velké free-to-play tituly, jako například Path of Exile, Team Fortress 2 nebo Warframe. Samozřejmě je nutno podotknout, že se bavíme pouze o platformě Steam. Jedinci hrající na platformě GOG a herních konzolích by čísla jistojistě posunuli minimálně o řád výše.

Gratulujeme CD Projektu k jejich velkému úspěchu a jsme rádi, že se naší oblíbené hře stále tak krásně daří. K obrovské vlně zájmu pravděpodobně dopomohl mimo obrovských slev i nový seriál z dílny Netflixu. Věčně nespokojení hnidopiši tak nové seriálové adaptaci nemůžou odepřít alespoň tento úspěch.

Source :
Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X