Domů » Články » Zaklínač a Zaklínač 2 pro PC vycházejí v balení s bonusovým obsahem

Zaklínač a Zaklínač 2 pro PC vycházejí v balení s bonusovým obsahem

Stýská se vám po starých dobrých časech, stali jste se nedobrovolnými vězni a máte slabost pro nejklasičtější klasiku a krabicová balení her? Pak pro vás máme dobrou zprávu – starý dobrý Geralt je zpět a rozhodně se nevrací s prázdnýma rukama. Do svého zaklínačského vaku si tentokrát nezabalil jen uťaté hlavy příšer, nějaký ten lektvar a teplé spodní prádlo, ale i speciální fyzický bonus, kterým jsou 3 pohlednice s úžasnými artworky.

Vsuvka pro vizuální generaci – pohlednice jsou obrázky, které lze ze zadní strany nadepsat adresou a textem (pokud jste hodně vizuální a s psaním vám to moc nejde, můžete i kreslit obrázky, ale u adresy nezaručujeme výsledek) a opatřit známkou, což je malý obrázek v hodnotě 26 Kč.  Byly doby, kdy obrázek stával 50 halířů, halíř je … no to už necháme na jindy… a hodit do poštovní schránky, což je oranžová kraksna většinou někde na rohu ulice. Při troše štěstí se pak pohlednice zmocní Česká pošta a za několik dnů se pohled objeví u adresáta v takové té hranaté krabici na reklamní letáky.

Pohlednice si můžete nechat, nebo je poslat a překvapit tak někoho, kdo pohled nikdy nedostal, nebo si ho pamatuje ještě z dob, kdy mu bylo asi tak 5, nebo má prostě jen rád Zaklínače. Kromě pohlednic najdete v balení i hru a aktivační klíč na Gog, se kterým si můžete vytvořit záložní kopii hry.

Zaklínač Rozšířená edice pro PC vychází už tento týden a v prodeji bude za 149 KčZaklínač 2: Vrahové králů Rozšířená edice pro PC bude v prodeji za 299 Kč. Součástí obou balení jsou 3 bonusové pohlednice.

0 0 vote
Article Rating
Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X