Zaklínač 3: Divoký hon

PC PS4 Xbox One
Sledovat
10

Dokonalost

VIDEO: Vychází dokumentární minisérie o vývoji Zaklínače. Podívejte se(2 minuty čtení)

Ze zákulisí studia CD Projekt RED

Desáté výročí herního Zaklínače oslavili vývojáři z CD Projekt RED nostalgickým videem i vtipnou kompilací bugů a glitchů ze hry. Detailního nahlédnutí pod pokličku studia jsme se ale dočkali až nyní. Na Youtube totiž začala vycházet dokumentární série, která ukazuje, co všechno tvorba jednoho z nejlepších RPG obnáší.

Bystřejší si jistě všimli, že během zaklínačského panelu na americké výstavě PAX WEST 2017 moderátor Danny O’Dwyer mluvil mimo jiné i o připravované dokumentární sérii věnující se právě Zaklínači. Danny je totiž i autorem kanálu Noclip, na kterém tvoří crowdfundované videoherní dokumenty. A v plynulém roce se se svým týmem vypravil natáčet do polské Varšavy, přímo do studia CD Projektu.

Šestidílná série započala již toto pondělí. První epizoda s podtitulem The Story of CD Projekt se věnuje samotné firmě a její historii. Další díly, které vyjdou během následujících dvou týdnu, se zaměří už na samotný vývoj. Rozpis premiér jednotlivých epizod naleznete níže.

  • The Story of CD Projekt – pondělí, 2. října
  • Remembering The Witcher 1 & 2 – středa, 4. října
  • Creating the World of The Witcher 3 – pátek, 6. října
  • The Quests of Wild Hunt – pondělí, 9. října
  • Found in Translation – středa, 11. října
  • The Devil’s in the Details – pátek, 13. října

Pakliže se vám dokumenty o videohrách líbí, můžete podpořit autory na Patreonu. Za určitou částku dostanete předběžný přístup k epizodám, zákulisní informace a mnoho dalších bonusů. První díl si můžete prohlédnout níže.

Čtěte také: Mrkněte na krátký film ze světa Zaklínače. Natočili ho Češi

Source :

youtube.com

Tom Mlejnek
Jím šmakulády, píšu o hrách a mám hustou kočku.