Domů » Články » Zaklínač dostane seriál z doby Konjunkce sfér

Zaklínač dostane seriál z doby Konjunkce sfér(2 minuty čtení)

Seriálový Zaklínač byl pro Netflix obrovským úspěchem, není tedy divu, že byla potvrzena druhá série. Tou to však nekončí. Seriál totiž chce odvyprávět něco, co každý z fanoušků zná, ale nikdy to nemohl podrobně vidět.

Zaklínač se tak dočká spin-offu, který se bude odehrávat 1200 let před událostmi první série a nepodíváme se jinam, než do doby, kdy proběhla Konjunkce sfér. Tato událost zapříčinila, že se spojil svět elfů a příšer s tím lidským. Seriál bude mít šest dílů a ponese název The Witcher: Blood Origin. Odehrávat by se pak měl zejména ve světě elfů, který po Konjunkci sfér prakticky zanikl. Sérii bude mít na starost scénárista původního seriálu Declan de Barra a vrátí se i Lauren Schmidt Hissrich, která bude zastávat funkci výkonného producenta. Dohlížet by měl znovu i samotný autor knižního Zaklínače Andrzej Sapkowski.

„Od té doby, co jsem poprvé četl knihy Zaklínačů, jsem měl na mysli jednu otázku. Jaký byl skutečně elfský svět před kataklyzmatickým příchodem lidí? Vždy jsem byl fascinován vzestupem a pádem civilizací, jak vzkvétá věda, objevy a kultura těsně před tímto pádem. Jak se v tak krátké době navždy ztratí obrovské množství znalostí, které se často umocňuje kolonizací a přepisováním historie. Zanechávají za sebou jen fragmenty skutečného příběhu civilizace,“ říká Barra.vKdy seriál přesně uvidíme, zatím nebylo řečeno. Ovšem dříve jak po odvysílání druhé sezóny bych jej nečekal.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X