Domů » Články » Herní novinky » Herní Zaklínač slaví desáté výročí. Vývojáři vydali narozeninové video i kompilaci bugů

Herní Zaklínač slaví desáté výročí. Vývojáři vydali narozeninové video i kompilaci bugů

Jen nevelký počet herních sérií si dokázalo vydobýt takový věhlas a respekt jako Zaklínač. Příběh Geralta z Rivie a jeho chráněnkyně Ciri posbíral polskému vývojářskému studiu CD Projekt RED téměř perfektní verdikty i celou řadu ocenění. Letos je to deset let od vydání první hry, což je dobrý důvod k pořádným oslavám.

Vývojáři proto vydali emotivní video, v němž Bilý vlk nad sklenkou vína vzpomíná na svá dobrodružství a děkuje hráči za to, že ho po celou dobu doprovázel. V jeho vilce v Toussaintu, kde se na konci datadisku O víně a krvi usadil, samozřejmě nechybí ty nejdůležitější postavy jeho života – Ciri, Yennefer, Triss, Marigold, Regis, Zoltan či jeho věrná klisna Klepna.

„Sakra, je to už dávno, co jsme se naposledy viděli,“ začíná Geralt svůj monolog a po chvilce ukončuje přípitkem na hráčovu osobu. Pravda, od posledního datadisku nás dělí více než rok a hráči momentálně buďto hrají Gwent, nebo vyhlížejí jakékoliv střípky o možném pokračování či seriálu. Nebo čekají na ambiciózní Cyberpunk 2077.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=127&v=zgqz8Je7P0s” /]


Ale pozor, to není vše, co CD Projekt RED vytáhl z rukávu. Na odlehčenou totiž vydal v rámci americké výstavy PAX West ještě jedno video. Tentokrát jde ovšem o kompilaci bugů a glitchů, na které narazili buďto vývojáři během práce, nebo sami hráči.

O vtipné momenty v něm rozhodně není nouze. Postavám ve videu padají meče či samy rotují ve vzduchu, Geraltovi se zase rozpadá obličej nebo plave prsa ve vysoké trávě. Nás ovšem nejvíce pobavila zaklínačova verze „Van Dammovy roznožky“ mezi kamiony. Mrkněte na video níže.

Ačkoliv je Geraltův příběh zřejmě definitivně u konce, vývojáři zcela nevyloučili vývoj další hry se zaklínači. V tuto chvíli se ovšem soustředí na karetní Gwent a především pracují na svém novém RPG Cyberpunk 2077. Hru s lovci monster tedy zřejmě neuvidíme několik dlouhých let.

Čtěte také: Zloději vydírají CD Projekt RED. Hrozí zveřejním informací o Cyberpunku 2077

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=_CdRyFneSFs” /]

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X