fbpx

Zalman představuje voděodolné klávesnice

Jezte a pijte u počítače, kolik chcete!

Téměř každý již zažil hrůzu, kdy rozlil nějaký nápoj na klávesnici. Nyní se již o to nemusíte bát, protože značka Zalman uvedla na trh revoluční voděodolnou klávesnici K650WP, která vám již nebude bránit jíst a pít při počítači.

Díky 3stupňové ochraně klíčových komponentů lze klávesnici K650WP dokonce mýt pod tekoucí vodou a zbavit se tak zbytků po jídle a jiných nečistot, což pomáhá také prodloužit její životnost a udržet provoz v dobré kondici.

První stupeň ochrany stanoví trojitá vodotěsná gumová vrstva umístěna mezi výztužnými deskami a spínači. Základní desku dodatečně chrání plastový kryt s dvojitým silikonovým těsněním a další gumovou vrstvou. Třetím stupněm ochrany jsou otvory rozmístěné na strategický místech, přes které vytéká voda ven z klávesnice.

Nadprůměrná odolnost

Výrobce vynaložil mnoho úsilí, aby byla klávesnice K650WP co nejodolnější. Odolnost a stabilitu klávesnice zajišťuje perforované dno a hliníková deska umístěna uvnitř. To vše v kombinaci se snadným čištěním činí klávesnici Zalman ideální pro nošení na cesty i LAN party.

Hybridní spínače

V K650WP výrobce použil hybridní spínače, které jsou kombinací nejlepších vlastnosti membránové a mechanické klávesnice. Z jedné strany je provoz docela tichý a tlačítka nevyžadují velkou aktivační sílu, a z druhé poskytují dostatečně rychlou odezvu, aby se dobře uplatnila v mulťáku.

Další z docela zajímavých funkcí je 26KRO, což určitě ocení většina zkušených hráčů. Mezi základní vybavení každé herní klávesnice již v dnešní době nemůže chybět funkce blokování klávesy Windows, které často způsobuje „missclick“ a vyhazuje uživatele ze hry zpátky do systému. Zajímavé je, že v této klávesnici lze zablokovat všechny klávesy, což může být obzvlášť užitečné během čistění.

zalman_zm_k650wp


Komfort

Pro zvýšení komfortu uživatele výrobce použil výklopní nožky pro nastavení sklonu klávesnice a také konkávní tvar kláves z odpovídajícím odstupem, který snižuje počet chyb do minimum a zvyšuje pohodlí při dlouhodobějším používání. Klávesnice K650WP se na českým trhu prodává přibližně za 850 Kč.

Zdroj:

Tisková zpráva, kompletní znění

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz