Zalman uvádí novou počítačovou skříň. Nabízí dostatek prostoru i pro vodní chlazení

Nová bedna pro vaše ventilátory

Značka Zalman vyrábí nejen chladicí systémy, počítačové periferie nebo zdroje, ale také počítačové skříně. Mezi prověřené modely patří Z9 Neo Plus, skříň, která si získala mnoho fanoušků díky modernímu vzhledu a stylovému designu, ale především širokým rozsahem funkcí.

Skříň Z9 Neo Plus patří do kategorie Midi Tower a je určena pro základní desky ATX, Micro-ATX a Mini-ATX. Součástí skříně je i účinný systém chlazení. Součástí dodávky je pět 120mm ventilátorů, tři z nich mají modré LED podsvícení. Promyšlený přístup při navrhování této skříně potvrzuje i instalace dvou prachových filtrů. První je instalován na čelním panelu, druhý filtr pak pod prostorem pro zdroj.

Skříň umožňuje také instalaci vodního chlazení. V horní části je prostor pro velký zásobník vody, který je nedílnou součástí tohoto způsobu chlazení. Skříň je vhodná pro instalaci grafických karet s rozměrem až 400 mm. Systémy pro chlazení procesoru pak mohou mít výšku až 160 mm.


Snadno dostupné porty jsou další předností této skříně. Zalman Z9 Neo Pus je na předním panelu vybaven čtyřmi porty USB: dva standardní porty USB 2.0 a dva rychlé, moderní porty USB 3.0. Vedle portů USB jsou umístěny vstup pro mikrofon a výstup pro sluchátka.

Uvnitř skříně je prostor pro dva pevné disky formátu 3,5″ a 2,5″ a dále prostor pro zařízení formátů 5,25″, 3,5″ a 2,5″. Účinný systém vedení kabelů je v případě použití většího množství pevných disků a dalších zařízení nutností. Speciální gumové vedení pomáhá ukrýt kabely a zajistit ničím nerušený vnější pohled na tuto skříň.

Výše zmíněný design skříně (podsvícené ventilátory, vedení kabelů) završuje boční průhledný panel. Akrylátové kouřové sklo dodává skříni stylový vzhled a současně umožňuje nahlédnout dovnitř skříně a ukázat, jaké komponenty obsahuje. Zalman Z9 Neo Plus je v prodeji za doporučenou cenu 1 699 Kč.

Čtěte také: NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti – nový král vyšší střední třídy

Zdroj:

Tisková zpráva, komerční sdělení

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz