Domů » Články » Zajímavosti » Zapojte se do oficiální cosplay soutěže se Cyberpunkem 2077

Zapojte se do oficiální cosplay soutěže se Cyberpunkem 2077

CD PROJEKT RED zve hráče, cosplayery a fanoušky zábavního průmyslu z celého světa, aby se zúčastnili oficiální soutěže v cosplay se hrou Cyberpunk 2077.

V rámci soutěže mají účastníci za úkol vytvořit ten nejautentičtější cosplay existující postavy ze hry Cyberpunk 2077. Soutěžící mohou jako referenci použít libovolné trailery, ukázky ze hry, screenshoty a artworky vydané studiem CD PROJEKT RED anebo se obrátit na jeho oficiální návody k postavám ze hry Cyberpunk 2077, které brzy vyjdou.

Každý, kdo se bude chtít zúčastnit, může zaslat svůj soutěžní příspěvek online přes oficiální webové stránky cosplay soutěže nebo se zúčastnit jednoho z offline kvalifikačních kol. Ta se budou konat na významných herních výstavách kolem celého světa a v průběhu celého roku:

Gamescom (Kolín, Německo) 21. – 24. srpna

PAX West (Seattle, USA) 30. srpna – 2. září

Tokyo Game Show (Tokio, Japonsko) 12. – 15. září

Igromir (Moskva, Rusko) 3. – 6. října

Paris Games Week (Paříž, Francie) 30. října – 3. listopadu

Celkem 10 soutěžících — 5 finalistů z online kvalifikace a 5 vítězů z offline kvalifikace — se setká ve velkolepém finále, které se bude odehrávat naživo a na pódiu. Tam budou kromě jiných cen soutěžit o lví podíl z množiny cen ve výši 40 000 dolarů a o šanci objevit se na obálce předních magazínů ze zábavního průmyslu. Přesné datum a místo konání události se dozvíme počátkem příštího roku.

Další informace o soutěži včetně kompletních pravidel a omezení najdete na oficiálních stránkách. Podrobnosti o hře Cyberpunk 2077 najdete zde.

Source :

Tisková zpráva

X