Zapomeňte na exotickou Ciri. Teď frčí metrosexuální Geralt!(1 minuta čtení)

Seriál Zaklínač od Netflixu bude opravdu hustej. Zahraje si v něm totiž i Legolas…

Tohle už musí být zkrátka a dobře geniální marketingová kampaň s cílem zajistit, aby se o chystaném seriálu Zaklínač od Netflixu co nejvíc mluvilo. První záběry našeho oblíbeného zabijáka příšer totiž vypadají, jako by si na natáčecí plac odskočil z domova důchodců elfí princ Legolas nebo naopak šel Lucius Malfoy za školu. Pořád je ale možnost, že se jedná o záběry ze zaklínačova mládí, počítá se s řadou speciálních efektů, nebo skutečně úmyslně předvádí bílého vlka bez makeupu tak, aby nás o tom donutili psát.

No a pokud jde o poslední jmenovanou věc, rozhodně se jim to daří. Internet už je opět v plamenech a fanoušky herní i knižní série asi momentálně uchlácholí jenom rituální obětování režiséra! Na druhou stranu Anna Shaffer, která si podle nových informací zahraje Triss Merigold by mohla být s dostatkem barvy na vlasy docela slušná volba. Pih v obličeji na to má tak akorát!

Jan Kotrba
Místní soudce, porota i kat zapůjčený na dobu blíže neurčenou z elitních jednotek její temné výsosti Sylvanas Windrunner, aby pomohl zjednat pořádek a podpálit pár stromů.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na