Domů » Články » Závodní hra na mobily Asphalt 9: Legends míří i na Mac OS

Závodní hra na mobily Asphalt 9: Legends míří i na Mac OS

Poslední díl úspěšné závodní hry Asphalt bude rozšiřovat své pole působnosti. Kromě mobilních a konzolových verzí se vývojáři pustili také na pole desktopu a laptopu, kdy hru bude možné hrát i Mac OS. 

Každá generace má své závodní hry, ať se jedná o rallye série, Need For Speed, Forzu nebo také třeba lety prověřený Asphalt. Ta si vybudovala svoje jméno hlavně na mobilních zařízeních, na které ji řadu let vyvíjí společnost Gameloft. Nyní nastal čas posunout sérii Asphalt o krok dále a nejnovější díl s podtitulem Legends se po portu na konzoli Nintendo Switch má dostat také Mac OS. Na svém Macu si budeme moci vychutnat zábavu v plné palbě, a co je hlavní, také na pořádné obrazovce. Hlavní předností přidání Asphaltu na Mac je fakt, že hra bude podporovat převedení progresu mezi všemi zařízeními od Applu. Svou závodní kariéru tedy bude možné plynule budovat skrze iPhone, iPad i Mac. Naším volantem a kokpitem se stane to, co bude zrovna po ruce. Pro mobily je hru možné stahovat na App Store i Google Play zcela zdarma. 

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X