Domů » Články » Želví Ninjové se objeví v novém RPG na mobily

Želví Ninjové se objeví v novém RPG na mobily

Do pár měsíců by na naše chytrá zařízení měla zavítat nová mlátička se starou známou partou. Raphael, Donatello, Leonardo a Michelangelo vyrazí do ulic virtuálního New Yorku pro Android i iOS.

TMNT alias Teenage Mutant Ninja Turtles již brzy vyrazí ze svého úkrytu ve stokách na obrazovky mobilních zařízení. Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Madness bude akční RPG z dílny Chicagského studia Kongregate. Hlavní vývojář Tony Perkins hovoří o pečlivosti, se kterou je hra vyvíjena, kdy nám vývojáři doručí zábavu skrze pouliční potyčky s klanem Foot až po ultimátní souboje s bossy, jakým je třeba Krang. Hra je podle něj vyvíjena fanoušky pro fanoušky. Dle úvodního traileru to vypadá, že kromě akční RPG části se dostaneme také k budovatelskému módu, kdy budeme mít na starost vyvíjet naše kanální Dojo. Hra zatím nemá pevné datum vydání, předběžně se ale počítá s letošním zářím. Dočkat se mají majitelé jak Android, tak iOS zařízení.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X