Zeminátor: Internetem koluje další parodická hra na českou politickou scénu

Situaci českého politického bizáru využila už hra PussyWalk, která se začátkem minulého roku dočkala druhého pokračování.

Humorné situace si bere na paškál i Zeminátor, který stylizuje postavu prezidenta Miloše Zemana do role Terminátora, bojujícího proti nástrahám médií a opozice při obraně českých hodnot. Vývojář Richard Haraším neopomněl ani premiéra Andreje Babiše, senátora Jiřího Drahoše či nejmladšího poslance Dominika Feriho. Hra je vsazena do osmibitového designu a doprovází ji povedený soundtrack ve stylu New Retro Wave. Pokud máte rádi osmdesátkový styl grafiky, podobně jako u Far Cry 3 Blood Dragon a baví vás nadsazený humor, můžete hru pořídit online za necelých 100 Kč nebo vyzkoušet demo před zakoupením. 

Zdroj:

GameJolt

Havi
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.