Domů » Články » Herní novinky » Ve věku 33 let zemřel John „TotalBiscuit“ Bain. Prohrál boj s rakovinou

Ve věku 33 let zemřel John „TotalBiscuit“ Bain. Prohrál boj s rakovinou

TotalBiscuit

Smutné zprávy jsou bohužel každodenní součástí našeho života, přesto ta dnešní zabolí mnohem více. Opustila nás jedna z nejvýraznějších postav herní scény, John „TotalBiscuit“ Bain. Po dlouhém boji s rakovinou naposledy vydechl 24. května.

John Bain, často také známý jako The Cynical Brit, s rakovinou bojoval od roku 2014. Diagnózy doktorů mu předpovídaly pár měsíců života, avšak John na ně téměř nehleděl a prošel si mnoha kolečky náročné léčby, přičemž pokračoval ve své tvorbě.

Poslední zprávu o svém zdraví zveřejnil před měsícem a zároveň oznámil svůj odchod ze scény. V té době nemoc postoupila do další fáze a napadla jeho další orgány. O Johnově odchodu informovala jeho manželka Genna na Twitteru. Zemřel 24. května ve věku 33 let.

John se původně proslavil díky World of Warcraft podcastu, následně se přestěhoval na Youtube. Působil také jako komentátor a analytik Starcraftu 2, sponzoroval také e-sportový tým Axiom. Nejvíce se však proslavil jako youtuber TotalBiscuit.

Na svém kanále podroboval hry přísnou, ale zábavně podanou kritikou v rámci série videí WTF is… ?. Během své kariéry nasbíral přes dva miliony odběratelů.

TotalBiscuit

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X