Domů » Články » Získejte tento víkend steamové hry zdarma! Mají i kartičky

Získejte tento víkend steamové hry zdarma! Mají i kartičky(3 minuty čtení)

No co, všichni máme rádi hry zdarma

Normálně bychom jen napsali rychlý statusek na našem facebooku o hrách zdarma, tento víkend se jich ale vyrojilo trošku víc. Mimo to ne všechny jde získat úplně nejjednodušeji, tudíž jsme se výjimečně rozhodli dát dohromady větší článek. Akce na ně brzy zmizí, takže na nic nečekejte.

Zajímavý mix akce a strategie Sang-Froid – Tales of Werewolves je první hrou, kterou můžete tento víkend bezplatně hodit do své Steam knihovničky. Stačí zajít na steamovou stránku titulu a kliknout na Play Game – Sang-Froid se vám pak zařadí natrvalo do seznamu (někteří uživatelé dodávají, že ji je třeba natvrdo nainstalovat – po instalaci sice zmizí z knihovny, ale hra zůstane na Steamu zdarma). Obsahuje i sběratelské kartičky, pokud by to někoho z vás potěšilo.

Druhou hrou zdarma je tower-defense hříčka RoboWars. Jde o takovou robotickou variaci na mnohem populárnější Plants vs. Zombies. Předem se připravte, že vás čeká tuna proklikávání a potvrzování, než se ke klíči dostanete, ale za ty Steam kartičky to (možná) stojí za námahu.

Zamiřte na stránky internetového obchodu IndieGala a hledejte give-away banner – zpočátku bude překrytý výzvou k odběru Youtube kanálu shopu, ten ale můžete vypnout křížkem (viz níže). Abyste dostali klíč, bude po vás IndieGala vyžadovat tři věci – mít u nich funkční účet, veřejný Steam profil (což lze nastavit přímo v herním klientovi) a být v jejich steamové skupině.

Jakmile splníte všechny podmínky a propojíte svůj Steam se shopem (a odklikáte pár potvrzení na e-mailu včetně Steam Guarda), konečně dostanete hru. No, alespoň má ten RoboWars kartičky.

Hledejte tento banner – jde velice lehce přehlédnout. Víme z vlastní zkušenosti.


Případně můžete navštívit program On the House od EA. Momentálně tam lze získat Mass Effect 2 úplně zdarma, byť jen na herního klienta Origin. Brzy se nabídka zřejmě obmění, pakliže tedy jedno z nejlepších akčních RPG ještě nemáte, neotálejte.

Pokud vám i tyhle hry zdarma přijdou málo, možná radši sáhnete po Rainbow Six: Siege, který je tento víkend volně k vyzkoušení. Zároveň na něj probíhá 50% sleva, pokud by vám víkendová jednohubka zachutnala. Jen pozor – akce končí již zítra.

Stále se také můžete zaregistrovat do právě probíhající bety Ghost Recon: Wildlands, přístup do hry ovšem končí 6. února. Z první ruky víme, že sérii misí zvládnete do 6 hodin, což byste mohli stihnout s partou kamarádu i sami.

Čtěte také: Evropská komise vyšetřuje Valve. Nelíbí se jí regionální omezení

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Vlastní
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X