Domů » Články » Zombie se zastaví i v Call of Duty Mobile

Zombie se zastaví i v Call of Duty Mobile

Zombie jsou už neodmyslitelnou součástí Call of Duty. Není tedy divu, že se tento oblíbený mód objeví i v populárním Call of Duty Mobile. Najít byste jej ve hře měli již nyní. Dosud mobilní verze disponovala pouze multiplayerem a battle royale režimem.

V zombie módu najdete nové zbraně, dedikované mapy a perky, které někteří z vás již moc dobře znají. Navíc přibude podpora gamepadu. Ovšem jak to bude vyřešeno při spojování s hráči, kteří gamepad nemají a spoléhají se na dotykový displej, zatím nevíme. Další novinkou ve hře je možnost koupě Season Passu, který přinese hráčům různé bonusy ať už v podobě zbraní, virtuální měny nebo výzev.

Call of Duty Mobile se velice daří a start hry byl druhý nejrychlejší v historii. Prvenství si stále drží Pokémon Go. V prvním měsíci si Call of Duty Mobile stáhlo již přes 150 milionů hráčů, kteří zde utratili 53,9 milionů dolarů. Tuto statistiku přinesl web Sensor Tower. Z toho i vyplývá, že Call of Duty vydělává dvakrát více, než mobilní verze Fortnite nebo PlayerUnknown’s Battlegrounds.

Source :

TouchArcade

Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X