Zquirrels Jump: Máte silné nervy? Zahrajte si veverčí plošinovku zdarma!

Padá veverka, něco si přej! Takto bych popsal hru Zquirrels Jump, která přešla 13. května z placené hry na Free to play. Stalo se tak z důvodu nízkých prodejů a tomu, že vývojář Artists Entertaiment považuje za zbytečné dojit mrtvou krávu způsobem 90% slevy.

Přes tento jejich výrok má hra na steamu kladné hodnocení a pomalu jediný zápor je nutnost vlastnění pevných nervů. Nejde to jinak a musím opakovat to klišé herních novinářů, že se jedná o plošinovou Dark Souls hru. Sebrat všechny ořechy při řízeném pádu veverky s balónky vás potrápí už od prvního levelu. Kdyby se tak nestalo, čemuž moc nevěřím, hra obsahuje i editor misí. Možná je tam spíše kvůli vytvoření jednoduchých levelů, které se budou více k té roztomilé grafice hodit. Jasné je to, že je to zdarma a platit se už za to nikdy nebude. Odkaz na vás čeká zde.

Dragonarrr
Negramotný spisovatel, zbrklý ajťák, obkreslující malíř, angličtinář neschopný odpovědi, bývalý ochotnický herec, hráč všeho možného a naprosto amatérský streamer. To všechno jsem já. Moment! Ještě lučištník.